Полтавець Володимир Соломін готується до Національних Ігор Нескорених: відеорепортаж

Це змагання серед ветеранів та діючих військових, які були травмовані, поранені чи захворіли у зоні бойових дій. Вони відбудуться майже за три тижні у столиці. Там відберуть спортсменів, які поїдуть на міжнародний етап змагань у травні наступного року до Нідерландів.

 

Легка атлетика  та стрільба із лука. У цих двох дисциплінах змагатиметься на Національних Іграх Нескорених Володимир Соломін. Чоловік говорить«Важливіше – не результати, а щоб люди долучалися для реабілітації, свого плану. Тому я вирішив у цьому році теж взяти участь».

Володимиру – 36 років. 2014-ого стояв на передовій. Був бійцем батальйону «Азов», воював за Іловайськ. Він отримав кульове поранення руки.

Володимир Соломін розповідає: «Спорт, навантаження ось ці, які є у будь-якому виді спорту, продовжують наше життя. Атлетикою я займався. Це мені до душі. А стрільба з лука – не знаю. Якось з дитинства хотілося спробувати. І коли спробував дуже сподобалося».

13 липня полтавець взяв участь у спортивному тестуванні на Ігри Нескорених 2020. Це було у Львові. Наступний етап – фінальна частина відбору на Ігри. Вони відбудуться у Києві. Ось так нині готується  до змагань з бігу на дистанції 100 та 400 метрів. Графік тренування, каже, формує сам. Учасник Національних Ігор Нескорених Володимир Соломін каже: «Якесь тренування може бути націлене на розвиток швидкості. Інші тренування націлені на розвиток сили м’язів. Інші тренування націлені на витривалість».

Тренування зі стрільби із лука у Володимира тричі на тиждень. Вчить його Владислав Артюх. Він говорить: «Під Володимира скорегована вся техніка, база, яку я йому даю. Саме тренування починається з розминки. Потім переходимо до резинки. Вона немає ніякого ускладнюючого моменту щодо ваги. Там відпрацьовується сама техніка. На трубі відпрацьовуються інші технічні елементи».

Тренування – двогодинне. Потім – стрільби. Володимир Соломін каже: «Тут специфіка така, що треба спокійно відноситися, заспокоїти себе, щоб не було хвилювання».

Національні Ігри Нескорених відбудуться у Києві 14 вересня.

«Для мене це можливість примусити себе займатися спортом. Бо ти розумієш: якщо ти не будеш займатися, то результатів взагалі ніяких не буде», – розповів учасник Національних Ігор Нескорених Володимир Соломін.

Офіційне оголошення складу збірної України Ігор Нескорених 2020 відбудеться 17 жовтня.

Наша країна візьме участь у них втретє. До команди потрапляють 20 українців.

Ігри Нескорених 2020 відбудуться у травні наступного року в Гаазі, що в Нідерландах. До них долучаться 19 країн. Учасники змагатимуться в стрільбі з лука, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

Нагадаємо, Ігри Нескорених – це міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі. Їх заснував принц Гаррі 2014-го.

Похожие новости

В первые выходные марта в Киеве проходили соревнования "Киевская весна". Полтавские спортсмены принимали в них участие.

"Киевская весна"

05.03.2019

С 20 по 22 июля, в Полтаве, состоялся Открытый чемпионат Полтавской области по стрельбе из лука. Участие приняли лучники из 10 областей Украины: Полтавской, Киевской, Харьковской, Львовской и др Общее количество участников превысило 70 человек. Соревнования состоялись на территории стадиона ФК «Ворскла».

Открытый чемпионат Полтавской области по стрельбе из лука

10.09.2018

Совсем неожиданно лето уже пересекло свой экватор и последние надежды, что оно таки будет теплым, осталось возлагать на август… Ну а пока, кто-то исполняет танцы с бубном ради теплого лета, давайте ознакомимся с соревнованиями на август!

Августовские будни

28.07.2019

На местных телеканалах вышло несколько репортажей с недавно прошедшего открытого чемпионата Полтавской области по стрельбе из лука

Видеорепортажи с прошедших соревнований

10.09.2018